Відкритий квадратний надувний дитячий басейн з навісом Bestway 52192, 140 х 140 х 114 см 265 л
-27%





У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відкритий квадратний надувний дитячий басейн з навісом Bestway 52192, 140 х 140 х 114 см 265 л
Дитячий надувний басейн принесе багато яскравих радісних миттєвостей Вашим дітям!
Басейн складається з 2-х самостійних відсіків, кожен із яких оснащений власним подвійним клапаном.
Об'єм басейну (при заповненні 80%): 265 л. Призначений для дітей віком від 2 років.
Характеристики:
- Розмір: 140 х 140 х 114 см;
- Вага упаковки: 2 кг;
- Матеріал: вініл (якісний);
- Об'єм: 265 л;
- Насос у комплект не входить;
- Товщина матеріалу: 0,2 мм;
- Упаковка: картонна коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 265 л |
| Довжина | 140 см |
| Ширина | 140 см |
| Висота | 114 см |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Гладке |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Вініл |
| Розмір | 140 х 140 х 114 см |
| Об'єм, л | 265 |
| Ширина, см | 140 |
| Довжина, см | 140 |
| Вага паковання | 2 кг |
| Кількість надувних камер | 2 |
- Ціна: 1 698 ₴




