Відкритий круглий надувний дитячий басейн ігровий центр Intex 57165 «Крокодил», 201 х 170 х 84 см 160 л
-25%





У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відкритий круглий надувний дитячий басейн ігровий центр Intex 57165 «Крокодил», 201 х 170 х 84 см 160 л
Надувний ігровий центр Intex 57165 Алігатор: Це захопливий центр, що складається з неглибокого басейну з гіркою та декорацій у формі персонажів юрського періоду, у якому дитина може годинами проводити час, рятуючись від спекотної літньої спеки.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Надувний ігровий центр Intex 57165 Алігатор: Це захопливий центр, що складається з неглибокого басейну з гіркою та декорацій у формі персонажів юрського періоду, у якому дитина може годинами проводити час, рятуючись від спекотної літньої спеки.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Довжина — 201 см
- Ширина — 170 см
- Висота — 84 см
- Висота бортика — 17 см
- Об'єм — 160 л
- Клапан для зливання води
- Фонтан-розбризкувач (подання води від садового шланга)
- Для дітей від 2 років
- Вага — 3.9 кг
- Розмір коробки — 38 x 41 x 10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Висота | 84 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір паковання | 38 x 41 x 10 см |
| Вага (кг) | 3.9 |
| Матеріал | Вініл |
| Тип | Надувні |
| Розмір | 201 х 170 х 84 см |
| Особливості | Дитячі З гіркою З фонтаном |
| Формат | Овальна |
| Об'єм, л | 160 |
| Ширина, см | 170 |
| Форма1 | Овальна |
| Довжина, см | 201 |
| Конструкція | Надувні борти |
| Об'єм (л) | 160 |
- Ціна: 2 218 ₴

