Відкритий круглий надувний дитячий басейн з ненадувним дном Intex 58431 "Літальна тарілка"
-29%





У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відкритий круглий надувний дитячий басейн із ненадувним дном Intex 58431 "Літальна тарілка"Дитячий надувний басейн принесе багато яскравих, радісних миттєвостей Вашим дітям! 3 надувні камери, зливний клапан, яскрава оригінальна конструкція. Об'єм басейну (у разі заповнення 80%): 790 л. Призначений для дітей віком від трьох років.
Характеристики:
- Розмір: 188-46 см;
- Вага упаковки: 2,7 кг;
- Матеріал: вініл (якісний);
- Обладнаний зливним клапаном;
- Об'єм: 790 л;
- Насос до комплекту не входить;
- Товщина матеріалу: стінки 0,25 см, а дна 0,2 см;
- Паковання: картонна коробка (36.6X27.9X31.5 cm).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Колір | Синій |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Вініл |
| Тип | Надувні |
| Розмір | 188х46 см |
| Особливості | Дитячі |
| Об'єм, л | 790 |
| Форма1 | Кругла |
| Конструкція | Надувні борти |
| Вага паковання | 2,7 кг |
| Товщина матеріалу, мм | 2,5 см, а дно 2 |
| Бренд | Intex |
| Розміри коробки | 36.6X27.9X31.5 cm |
- Ціна: 1 028 ₴



